SPM25-033-D48-C
SPM25-033-D48-C Murata Power Solutions Inc.
spm25.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters 25W 36-75Vin 3.3Vout 7.575A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM25-033-D48-C SPM25-033-D48-C Виробник : Murata Power Solutions spm25-276067.pdf Isolated DC/DC Converters 25W 36-75Vin 3.3Vout 7.575A