SPM25-050-D48-C
SPM25-050-D48-C Murata Power Solutions Inc.
spm25.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC DC CONVERTER 5V 25W
Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 25W, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPM25-050-D48-C SPM25-050-D48-C Виробник : Murata Power Solutions spm25-276067.pdf Isolated DC/DC Converters 25W 36-75Vin 5Vout 5A