SPNH063.XXDE
SPNH063.XXDE Littelfuse Inc.
spnh-fuse-datasheet?assetguid=b2160cb3-5ae0-477d-85ea-3d32aae90721
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 1500VDC 63 AMP PHOTOVOLTAIC FUSE
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm)
Fuse Type: Rectangular
Current Rating (Amps): 63A
Mounting Type: Bolt Mount
Response Time: Fast Blow
Applications: Solar (Photovoltaic)
Approval Agency: CE, gPV, IEC, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA
Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1500VDC 63 AMP PHOTOVOLTAIC FUSE, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm), Fuse Type: Rectangular, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CE, gPV, IEC, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.