SPNH100.X
SPNH100.X Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 1500VDC 100 AMP PHOTOVOLTAIC FUS
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm)
Fuse Type: Rectangular
Current Rating (Amps): 100A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Solar (Photovoltaic)
Approval Agency: CE, gPV, IEC, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA
Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1500VDC 100 AMP PHOTOVOLTAIC FUS, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 5.165" L x 2.008" W x 2.008" H (131.20mm x 51.00mm x 51.00mm), Fuse Type: Rectangular, Current Rating (Amps): 100A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CE, gPV, IEC, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.