SPNH200.X2XLDL
SPNH200.X2XLDL Littelfuse Inc.
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 1500VDC 200 AMP PHOTOVOLTAIC FUS
Packaging: Box
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 5.165" L x 2.362" W x 2.362" H (131.20mm x 60.00mm x 60.00mm)
Fuse Type: Rectangular
Current Rating (Amps): 200A
Mounting Type: Bolt Mount
Написати відгук
Description: 1500VDC 200 AMP PHOTOVOLTAIC FUS, Packaging: Box, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 5.165" L x 2.362" W x 2.362" H (131.20mm x 60.00mm x 60.00mm), Fuse Type: Rectangular, Current Rating (Amps): 200A, Mounting Type: Bolt Mount, Response Time: Fast Blow, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CE, gPV, IEC, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.