SPP12200J
SPP12200J IRC (TT electronics)
spp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 220 Ohm 5% 1W ±300ppm/°C Conformal Coated AXL T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук