SPRN01O-12
SPRN01O-12 MEAN WELL USA Inc.
SPRN01,DPRN01-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 52.8V
Approval Agency: CE, EAC, UKCA
Efficiency: 67%
Current - Output (Max): 84mA
Voltage - Input (Min): 45.6V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 1.008 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 52.8V, Approval Agency: CE, EAC, UKCA, Efficiency: 67%, Current - Output (Max): 84mA, Voltage - Input (Min): 45.6V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 1.008 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції SPRN01O-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPRN01O-12 SPRN01O-12 Виробник : MEAN WELL SPRN01,DPRN01-spec.pdf DC/DC Converters - Through Hole 1W 48Vin 12Vout 0-84mA SIP Reg Iso