SPU02M-12
SPU02M-12 MEAN WELL
SPU02-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Isolated DC/DC Converters 2W 12VIN 12VOUT
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 2W, Packaging: Tube, Features: OCP, SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: CE, FCC, Efficiency: 81%, Current - Output (Max): 167mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції SPU02M-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SPU02M-12 SPU02M-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. SPU02-spec.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 2W
Packaging: Tube
Features: OCP, SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: CE, FCC
Efficiency: 81%
Current - Output (Max): 167mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV