Продукція > SANYOU > SPV200B-M121
SPV200B-M121 SANYOU
Виробник: SANYOU
Category: Power Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 200A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 200A
Switched voltage: max. 1kV AC
Manufacturer series: SPV200B
Mounting: THT
Body dimensions: 45x41.4x50.5mm
AC contacts rating @R: 200A / 1000V AC
Coil resistance: 48Ω
Contact material: AgSnO2
Leads: for PCB
Coil power consumption: 3W
Operate time: 30ms
Mechanical durability: 1000000 cycles
Electrical life: 30000 cycles
Switching capacity: 166kVA
Contact rated current: 200A
Operating temperature: -40...85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 200A, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: SPST-NO, Rated coil voltage: 12V DC, Contact current max.: 200A, Switched voltage: max. 1kV AC, Manufacturer series: SPV200B, Mounting: THT, Body dimensions: 45x41.4x50.5mm, AC contacts rating @R: 200A / 1000V AC, Coil resistance: 48Ω, Contact material: AgSnO2, Leads: for PCB, Coil power consumption: 3W, Operate time: 30ms, Mechanical durability: 1000000 cycles, Electrical life: 30000 cycles, Switching capacity: 166kVA, Contact rated current: 200A, Operating temperature: -40...85°C.