SPZHT135-506
SPZHT135-506 Aven Tools
Виробник: Aven Tools
Description: SPZHT-135 TRINOCULAR STEREO ZOOM
Packaging: Box
Type: Microscope, Stereo Zoom (Trinocular)
Illumination: LED
Field of View: 0.14" ~ 1.35" (3.56mm ~ 34.29mm)
Magnification Range: 21x ~ 135x
Working Distance: 3.30" (83.82mm)
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPZHT-135 TRINOCULAR STEREO ZOOM, Packaging: Box, Type: Microscope, Stereo Zoom (Trinocular), Illumination: LED, Field of View: 0.14" ~ 1.35" (3.56mm ~ 34.29mm), Magnification Range: 21x ~ 135x, Working Distance: 3.30" (83.82mm), Part Status: Active.