SQCA5A102JAJME
SQCA5A102JAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1000PF 50V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A102JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A102JAJME SQCA5A102JAJME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol