Продукція > AVX > SQCA5A102JAJWE
SQCA5A102JAJWE
SQCA5A102JAJWE AVX
sqcs-sqcf-776804.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1000pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SQCA5A102JAJWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A102JAJWE SQCA5A102JAJWE Виробник : AVX Corporation sqca-sqcb.pdf Description: CAP CER 1000PF 50V 0605