SQCA5A121JAJME
SQCA5A121JAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 120PF 50V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A121JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A121JAJME SQCA5A121JAJME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol