SQCA5A181JATWE
SQCA5A181JATWE AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 180PF 50V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 180pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A181JATWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A181JATWE SQCA5A181JATWE Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 180pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol