SQCA5A271JAJME
SQCA5A271JAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 270PF 50V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 270pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A271JAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A271JAJME SQCA5A271JAJME Виробник : AVX sqcs-sqcf-776804.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 270pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol