SQCA5A301JAT6A
SQCA5A301JAT6A AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 300PF 50V 0605
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 300pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A301JAT6A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A301JAT6A SQCA5A301JAT6A Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 300pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol