SQCA5A391JA16A
SQCA5A391JA16A AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 50V 0605
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A391JA16A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A391JA16A SQCA5A391JA16A Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol