SQCA5A391JATWE
SQCA5A391JATWE AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 390PF 50V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A391JATWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A391JATWE SQCA5A391JATWE Виробник : AVX sqcs-sqcf-776804.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 390pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol