SQCA5A471FAJME
SQCA5A471FAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 470PF 50V 0605
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 470pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A471FAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A471FAJME SQCA5A471FAJME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 470pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol