Продукція > KYOCERA AVX > SQCA5A561JATME
SQCA5A561JATME
SQCA5A561JATME KYOCERA AVX
SQCA_SQCB_Ultra_Low_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 560PF 50V 0505
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: A
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.57mm)
Capacitance: 560 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 50V 0505, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: A, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.57mm), Capacitance: 560 pF.