SQCA5A681JATME
SQCA5A681JATME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 680PF 50V 0605
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCA5A681JATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCA5A681JATME SQCA5A681JATME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 680pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol