SQCAEA101FA1ME
SQCAEA101FA1ME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 100PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA101FA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA101FA1ME SQCAEA101FA1ME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol