Продукція > AVX > SQCAEA101JAJWE
SQCAEA101JAJWE
SQCAEA101JAJWE AVX
sq-27374.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 100pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol
на замовлення 160 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SQCAEA101JAJWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA101JAJWE SQCAEA101JAJWE Виробник : AVX Corporation sqca-sqcb.pdf Description: CAP CER 100PF 150V 0605