SQCAEA120GA1ME
SQCAEA120GA1ME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 12PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 12pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA120GA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA120GA1ME SQCAEA120GA1ME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 12pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol