SQCAEA130GATWE
SQCAEA130GATWE AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 13PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 13pF A Case 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA130GATWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA130GATWE SQCAEA130GATWE Виробник : AVX sqca-sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 13pF A Case 0+-30ppm/oC 2% Tol