SQCAEA240FAJME
SQCAEA240FAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA240FAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA240FAJME SQCAEA240FAJME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A CASE 0+-30ppm/oC 1% Tol