SQCAEA300GA1ME
SQCAEA300GA1ME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 30PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 30pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA300GA1ME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA300GA1ME SQCAEA300GA1ME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 30pF A CASE 0+-30ppm/oC 2% Tol