SQCAEA510JATME
SQCAEA510JATME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 51PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 51pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA510JATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA510JATME SQCAEA510JATME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 51pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol