SQCAEA8R2JATME
SQCAEA8R2JATME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 8.2PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 8.2pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCAEA8R2JATME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEA8R2JATME SQCAEA8R2JATME Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 8.2pF A CASE 0+-30ppm/oC 5% Tol