SQCAEM1R0BA1WE
SQCAEM1R0BA1WE AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1pF A Case +90+-20ppm/oC.1pFTol.
Інші пропозиції SQCAEM1R0BA1WE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM1R0BA1WE SQCAEM1R0BA1WE Виробник : AVX sqca_sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1pF A Case +90+-20ppm/oC.1pFTol