Продукція > AVX > SQCAEM1R0CAJME
SQCAEM1R0CAJME
SQCAEM1R0CAJME AVX
sqca-sqcb-776986.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 1pF A Case +90+-20ppm/oC.25pFTo
на замовлення 1095 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SQCAEM1R0CAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM1R0CAJME SQCAEM1R0CAJME Виробник : AVX Corporation sqca-sqcb.pdf Description: CAP CER 1PF 150V 0605