SQCAEM200FATME\500 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 20PF 150V 0505
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: M
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.57mm)
Capacitance: 20 pF
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 20PF 150V 0505, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: M, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.57mm), Capacitance: 20 pF.
Інші пропозиції SQCAEM200FATME\500
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
SQCAEM200FATME500 | Виробник : AVX |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V20pFACASE +90+-20ppm/oC1%Tol |