SQCAEM240FAJME
SQCAEM240FAJME AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 24PF 150V 0605
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A Case +90+-20ppm/oC1%Tol.
Інші пропозиції SQCAEM240FAJME
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM240FAJME SQCAEM240FAJME Виробник : AVX sqca-sqcb-776986.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 24pF A Case +90+-20ppm/oC1%Tol