SQCAEM270JATWE
SQCAEM270JATWE AVX Corporation
sqca-sqcb.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 27PF 150V 0605
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF A CASE +90+-20ppm/oC 5% Tol.
Інші пропозиції SQCAEM270JATWE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQCAEM270JATWE SQCAEM270JATWE Виробник : AVX sq-27374.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150V 27pF A CASE +90+-20ppm/oC 5% Tol