Продукція > ADVANTECH > SQF-S25V4-1TDSDC
SQF-S25V4-1TDSDC Advantech
Виробник: Advantech
Solid State Drives - SSD SQF 2.5" SSD 650 1T 3D BiCS5 (0 70 C)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SQF 2.5" SATA SSD 650-D 1T 3D TL, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 1TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 550MB/s, Speed - Write: 520MB/s.
Інші пропозиції SQF-S25V4-1TDSDC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQF-S25V4-1TDSDC SQF-S25V4-1TDSDC Виробник : Advantech Corp Description: SQF 2.5" SATA SSD 650-D 1T 3D TL
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 1TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Form Factor: 2.5"