Продукція > ADVANTECH CORP > SQF-S25V4-240G-VCC
SQF-S25V4-240G-VCC Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: SSD 240GB 2.5" TLC SATA 5V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 240GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 558.6MB/s
Speed - Write: 296.8MB/s
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 240GB 2.5" TLC SATA 5V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 240GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 558.6MB/s, Speed - Write: 296.8MB/s, Part Status: Obsolete.