Продукція > ADVANTECH CORP > SQF-S25V4-240GCSCC
SQF-S25V4-240GCSCC Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-C 240
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 240GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 559.1MB/s
Speed - Write: 326.8MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-C 240, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 240GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 559.1MB/s, Speed - Write: 326.8MB/s.
Інші пропозиції SQF-S25V4-240GCSCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQF-S25V4-240GCSCC Виробник : Advantech Solid State Drives - SSD SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-C 240G 3D TLC (BiCS4) (0-70C)