Продукція > ADVANTECH CORP > SQF-S25V4-480GDSCE
SQF-S25V4-480GDSCE Advantech Corp
Виробник: Advantech Corp
Description: SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-D 480
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 480GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 557.9MB/s
Speed - Write: 511.1MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-D 480, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 480GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 557.9MB/s, Speed - Write: 511.1MB/s.
Інші пропозиції SQF-S25V4-480GDSCE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQF-S25V4-480GDSCE Виробник : Advantech Advantech_SQFlash_2_5_SSD_840_D_DS_v1_11_20230314-3305841.pdf Solid State Drives - SSD SQF 2.5" SATA SSD OPAL 840-D 480G 3D TLC (BiCS5) (-40-85C)