Продукція > ADVANTECH > SQF-S25V4-512GCSBC
SQF-S25V4-512GCSBC Advantech
Виробник: Advantech
Solid State Drives - SSD SQF 2.5" SATA SSD 640-C 512G 3D TLC (BiCS4) (0-70C)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SQF 2.5" SATA SSD 640-C 512G 3D, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 558.1MB/s, Speed - Write: 300.5MB/s.
Інші пропозиції SQF-S25V4-512GCSBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQF-S25V4-512GCSBC Виробник : Advantech Corp Description: SQF 2.5" SATA SSD 640-C 512G 3D
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 100.00mm x 69.85mm x 7.00mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"