SQG32P2A481N-400.000M
SQG32P2A481N-400.000M Suntsu Electronics, Inc
SQG32P-Series-1.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 60mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Frequency: 400 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 400.0000MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 60mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Frequency: 400 MHz, Base Resonator: Crystal.