SQHW3010RJFASTON
SQHW3010RJFASTON TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773285&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 30W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 30W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 2.953" L x 0.748" W (75.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Ceramic
Resistance: 10 Ohms
на замовлення 1985 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 10 OHM 5% 30W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 30W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Cement Coated, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 2.953" L x 0.748" W (75.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Brackets (not included), Coating, Housing Type: Ceramic, Resistance: 10 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SQHW3010RJFASTON SQHW3010RJFASTON Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_DS_1773285_P1.pdf Wirewound Resistors - Through Hole SQH30 10R 5% 6.35MM FASTON WITHOUT PADS