SQL100A1200V
  • SQL100A1200V
  • SQL100A1200V
SQL100A1200V Guerte
sql100-12specification.pdf
Код товару: 131478
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Guerte
Корпус: 60x100мм
Uзвор, V: 1200 V
I пр, A: 100 A
Тип діодного моста: Трифазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 1000 A
у наявності 1 шт:
1 шт - склад
очікується 20 шт:
20 шт - очікується 26.06.2026
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
MDS60-16
2 Додати до обраних Обраний товар
mds60a1600v-datasheet.jpg
MDS60-16
Виробник: Guerte
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діодні мости та збірки
Корпус: 70x40x30мм
Uзвор, V: 1600 V
I пр, A: 60 A
Тип діодного моста: Трифазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 700 A
у наявності: 9 шт
7 шт - склад
очікується: 30 шт
30 шт - очікується
Кількість Ціна
SQL 200A
sql200-12 specification.pdf
Корпус: 60x100мм
I пр, A: 200 A
Імпульсний струм, А: 2000 A
товару немає в наявності
очікується: 20 шт
IRFP4668PBF
infineon-irfp4668-datasheet-en.pdf
IRFP4668PBF
Виробник: IR
Транзистори > Польові N-канальні
Корпус: TO-247AC
Uds,V: 200 V
Idd,A: 130 A
Rds(on), Ohm: 8 mOhm
Ciss, pF/Qg, nC: 10720/161
у наявності: 142 шт
115 шт - склад
7 шт - РАДІОМАГ-Київ
4 шт - РАДІОМАГ-Львів
15 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
LM358P
3 Додати до обраних Обраний товар
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flm358
LM358P
Виробник: TI
Мікросхеми > Операційні підсилювачі
Корпус: DIP-8-300
Vc, V: 3…32/±1,5…16 V
BW,MHz: 0,7 MHz
Vio,mV(напр.зміщ.): 7 mV
Швидк.Зрост.,В/мкс: 0,3 V/µs
Температурний діапазон: 0...+70°C