SQM5-43RJB2
SQM5-43RJB2 IRC (TT electronics)
sqm.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Wirewound 43 Ohm 5% 5W ±350ppm/°C Ceramic RDL Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук