SQP15-33RJB1 TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; ceramic; 33Ω; 15W; ±5%; 50x13.5x12.5mm; axial
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 33Ω
Power: 15W
Tolerance: ±5%
Body dimensions: 50x13.5x12.5mm
Leads: axial
Length: 50mm
Kind of resistor: ceramic
на замовлення 6720 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 109
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; ceramic; 33Ω; 15W; ±5%; 50x13.5x12.5mm; axial, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 33Ω, Power: 15W, Tolerance: ±5%, Body dimensions: 50x13.5x12.5mm, Leads: axial, Length: 50mm, Kind of resistor: ceramic.