Продукція > YAGEO > SR0402FR-0736K5L
SR0402FR-0736K5L
SR0402FR-0736K5L Yageo
pyusr20105rohsl14.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 0402 36.5K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук