Продукція > YAGEO > SR0402FR-7W20RL
SR0402FR-7W20RL
SR0402FR-7W20RL Yageo
pyusr20105rohsl14.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 0402 20 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук