Продукція > YAGEO > SR0402JR-7T3K3L
SR0402JR-7T3K3L
SR0402JR-7T3K3L Yageo
pyusr20105rohsl14.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 0402 3.3K Ohm 5% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук