Продукція > WITHWAVE CO LTD > SR047-2F12F1-55mm
SR047-2F12F1-55mm
SR047-2F12F1-55mm WITHWAVE CO LTD
39c61f_884d4908140241dab1e3231e256b3ad7.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 2.1"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 2.165" (55.00mm)
Style: 2.4mm to 2.4mm
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable
1st Connector: 2.4mm Jack
2nd Connector: 2.4mm Jack
Frequency - Max: 50 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.4MM TO 2.4MM 2.1", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 2.165" (55.00mm), Style: 2.4mm to 2.4mm, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: 2.4mm Jack, 2nd Connector: 2.4mm Jack, Frequency - Max: 50 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.