Продукція > WITHWAVE CO LTD > SR047-KM1KM1-55mm
SR047-KM1KM1-55mm
SR047-KM1KM1-55mm WITHWAVE CO LTD
39c61f_884d4908140241dab1e3231e256b3ad7.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 2.1"
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 2.165" (55.00mm)
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 2.1", Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 2.165" (55.00mm), Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.