SR047-SF1-55mm
SR047-SF1-55mm WITHWAVE CO LTD
39c61f_4584c6b6843d4e8f951c4e9e1aebaa24.pdf
Виробник: WITHWAVE CO LTD
Description: Semi-Rigid 047 pig tail cable as
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 2.165" (55.00mm)
Style: SMA to Cable
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Semi-Rigid 047 pig tail cable as, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 2.165" (55.00mm), Style: SMA to Cable, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Cable Type: 0.047" Semi-Rigid Cable, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.